תהליך ויפאסאנה אישי – Personal Retreat

031ויפאסנה פירושה “לראות את הדברים כפי שהם באמת”. זוהי אחת מטכניקות המדיטציה העתיקות ביותר של המזרח הנעשית בישיבה שקטה והתבוננות פנימית. זוהי מדיטציה שאינה פשוטה למשתתף המערבי. אנחנו לא רגילים לשבת באי עשייה, להתבונן, להיות רק הצופה. במהלך תרגול המדיטציה לעיתים מגיע רגע של נינוחות, רגע של “אין מחשבות”- No Mind””, רגע של חיבור לאנרגיה אחרת, חדשה, עוצמתית. זוהי הזדמנות נפלאה לעצור את מרוץ החיים לזמן קצר ולהתבונן פנימה, לבנות ריכוז, לצפות בעצמנו מהצד, ללמוד.

על תהליך הויפאסנה

תרגול ולימוד מדיטציית הויפאסנה מתבצע בדרך כלל במסגרת קבוצתית מובנית. אנו מציעים  לבנות ביחד איתכם תהליך אישי ומדויק שיתאים לצרכים שלכם כעת. נקבע ביחד את תקופת התרגול, את סדר היום, את שעות ההדרכה והליווי, סוג המזון ועוד. השהות במקום הינה בתנאים נוחים ביותר והצוות המנוסה שלנו ילווה אתכם לאורך כל התהליך.

תהליך ויפאסנה אישי למתחילים ולוותיקים

לאלו שרוצים ללמוד לראשונה מהי ויפאסנה, שרוצים לחוות מדיטציה שקטה, לפתח ריכוז, להתבונן, להיות במצב של אי עשייה, זו הזדמנות מיוחדת במינה להתחיל לפי הקצב האישי שנכון לנו.

למתרגלים מנוסים זו הזדמנות להעמיק את תהליך המדיטציה ולהתאים אותו באופן אישי לצרכים שלהם כעת.

תהליך ויפאסנה אישי בהתבודדות

מומלץ למתרגלים שחוו תהליך קבוצתי, בעלי ניסיון בויפאסנה. זוהי הזדמנות להתנתק מכבלי המסגרת הקבועה וליצור את רמת האינטנסיביות המתאימה לכם. חווית ההתבודדות לכשעצמה היא חוויה אינטנסיבית המאפשרת לרכז את האנרגיה פנימה ביתר עוצמה.

מיקום: התהליך מתקיימם במבנה מותאם, באיכות וברמה מהגבוהות בארץ, הנמצא במקום שקט ופסטורלי במרכז הארץ (בין תל אביב לירושלים).

מגורים:  המגורים חדשים ומאובזרים ברמה גבוהה. אפשרות לחדרים אישיים או זוגיים, לכל חדר שירותים ומקלחת צמודים.

ארוחות: המשתתפים יקבלו שלוש ארוחות ביום.

עלויות: העלויות תקבענה בהתאם לתוכנית האישית שהותאמה למשתתף.

פרטים והרשמה

התוכנית היא אישית ונבנית לאחר מפגש הכרות. לקביעת מפגש היכרות נא ליצור קשר במייל

here.now.0011@gmail.com

או בטלפון עם אמנה (אסתר) – 054-7267997.