תהליך פריימל אישי

shutterstock_46024963-300x199[1]

תהליך פריימל אישי הוא הזדמנות ללמוד על ההתניות אותן רכשנו בתקופת הילדות המוקדמת ואשר משפיעות ומנהלות אותנו באופן לא מודע בחיינו הבוגרים.

בתקופה זו הילד חווה בעל כורחו יציאה מהמוכר והידוע וחווה חוסר מענה לצרכיו הרגשיים והפיזיים. חסך זה, הטבוע בכולנו, מביא ליצירת מערכות הגנה המשתכללות עם השנים והופכות לאזורי נוחות ולדפוסי התנהגות החוזרים על עצמם גם בחיינו הבוגרים.

תהליך זה הישרדותי ונעשה באופן לא מודע. חלק מדפוסי ההתנהגות משרתים אותנו בחיי היום יום אך חלקם הופך למעמסה. אנו מוצאים עצמנו מגיבים באותה צורה לאותו אירוע בכל פעם מחדש. למעשה, אוסף ההתניות ההיסטורי או כפי שהוא מכונה לעיתים “הילד הפנימי” מנהל אותנו למרות רצוננו.

בתהליך הפריימל האישי אנו לומדים להכיר את אותו “ילד פנימי” ולהביא מודעות להשפעתו על חיינו. במפגשים אישיים אלו ניתן ללמוד על אזורי הנוחות ועל דפוסי ההתנהגות ולזהות את החסכים איתם גדלנו. כאשר אנו מזהים את ההתניות הראשוניות ואת השפעתם על חיינו נפתחת בפנינו האפשרות לבחור להגיב אחרת, ממקום מודע ובהתאם למציאות בה אנו חיים. זוהי הזדמנות לריפוי פצעי העבר וליצירת דרגות חופש חדשות בחיינו הבוגרים.

המפגשים ללא תשלום.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר:

אמנה: 054-7267997.