פריימל “רגשות ראשוניים” Primal Feelings

 

 

להרפות מהעבר-לראות את ההווה-לקבל את המחר

הנכם מוזמנים למסע. מסע אל העבר, אל הזמן שבו הכל התחיל…

 

014

 

 

סדנת “בדרך אל החופש” – “PRIMAL FEELINGS

סדנת “בדרך אל החופש – רגשות ראשוניים” primal Feelings, היא הזמנה למסע חוויתי פנימה. הסדנה מתחילה בהווה ומובילה את המשתתף צעד אחר צעד לילדות. בתהליך מתמשך בן חמישה ימים, המשתתף למד על המקורות שלו – ממי הוא רכש דפוסי התנהגות ואלו דפוסי התנהגות קיימים בו. הוא נחשף להליכי מחשבות, התניות התנהגותיות, חברתיות ובכלל. זהו תהליך של למידה, ביטוי רגשי עמוק ויצירת הזדמנות להכיר בקיום של ילד פנימי, הסטורי, שמנהל מזוית הראיה שלו את חיינו. דרך תהליך זה אנו יכולים לחוות שינוי, לגלות את העוצמה הטמונה בתוכנו, להכיר ביכולת להפריד בין הילד הפנימי לבוגר הקיים וכך לעיתים אף לחוות שחרור מהתניות הילד הפנימי המנהלות אותנו.

הסדנה מועברת בהנחיית איציק זאוברמן (מהננד) וצוות “כאן ועכשיו”. איציק, בוגר קורס Osho Therapist Training, בעל ניסיון של יותר מ-30 שנים בעבודת מודעות עצמית. מנחה קבוצות ומטפל דרך עבודת הפריימל.

עבודת ה”פריימל” היא לדעתנו אבן דרך חשובה בתהליך פיתוח מודעות עצמית. הסדנה היא תהליך אישי שמתבצע בקבוצה. מעבר לכך אנו מציעים מפגשים אישיים כמפגשי הכנה לפני הסדנה וכמפגשי תמיכה לאחר סיום הסדנה. מניסיוננו, למפגשים אלו קיימת תרומה גדולה לתהליך האישי. המפגשים כלולים במחיר הסדנה.

“הגעתי לסדנה ללא ציפיות רבות. חוויתי טלטלה עזה, הרגשתי שאני משיל אט אט את מנגנוני ההגנה ומתחיל לחפש מה נמצא מתחת. מי אני. התחלתי בתהליך ששינה את חיי. אני ממשיך לעבוד באותה עבודה, אני חלק מאותה משפחה. אבל במקום לחיות בשחור לבן אני חי בצבע….”

 

“אינני חושב שהייתי מגיע לסדנה כזו. אני ממש לא הטיפוס. מפגש מקרי עם איציק היה ההתחלה. מאז אני מגיע אליו 7 שנים. המפגשים לאחר הסדנה היו חשובים לי יותר מהסדנה עצמה. היה לי קשה לא לשלם, לא הבנתי מה הקטע. לקח זמן עד שהבנתי מה זאת נתינה….”

 

hereandnowfeatimg

הסדנה הבאה תתקיים ב-7-11 נובמבר 2017

 

 לפרטים:

 אמנה – 0547267997