שרינג – חוויות משתתפים

“בשבילי מעגל השרינג הוא הזדמנות לקחת פסק זמן אחת לשבוע, להתבונן פנימה, לשתף, להקשיב לעצמי, לאחרים, ללמוד על עצמי, לגדול ולהתפתח. העבודה במעגל מאפשרת לי תחזוקה שבועית שוטפת. המפגש השבועי משמש עבורי מעין תחנת ביניים, בה אני עוצרת לרגע את המרוץ היומיומי ומתבוננת…”

“מעגל השרינג משמש עבורי מזה שנים מרחב מוגן, נוצר על ידי קבוצת אנשים כמוני כמוך, המבקשים לנהל את חייהם מתוך ערנות ומודעות. זה המקום לדבר על רגשות, תחושות, לחלוק חוויות מחיי היומיום, לשאול שאלות סביב כל נושא שבעולם: מערכות יחסים, עבודה, הורות, מיניות וכד’…”

“אני לא טיפוס שאוהב לחלוק נושאים אישיים עם אנשים זרים. הגעתי לערב שרינג לראשונה מתוך כוונה לבדוק מה זה. לא תכננתי להמשיך, זה נראה לי מוזר. היום, לאחר 8  שנים, זה חלק בלתי נפרד מחיי. זוהי הזדמנות נדירה עבורי לעצור את שטף החיים, לשבת בין אנשים שחולקים דרך של מודעות, טיפול עצמי, לקיחת אחריות ופשוט להקשיב. להקשיב לעצמי. אני בן 42 ואף פעם לא באמת הקשבתי פנימה. זו חוויה מדהימה. מסע פנימה, בלי כרטיס, בלי תרמיל, בלי לנסוע להודו. במקום, בישיבה…”

“הגעתי למעגל השרינג בגדרה בעקבות אשתי. מצאתי קבוצת אנשים אמיצים שמוכנים לחלוק, להקשיב ובעיקר לנסות להיות מראות נקיות. מראות שמשקפות לי את עצמי. בתחילה זה היה קשה, מפחיד. לראות את עצמך דרך מראות נקיות זה לא תמיד קל. אבל מזה צמח שינוי מדהים בחיי…”