מרכז "כאן ועכשיו" הינו מרחב למודעות עצמית, מדיטציה וסדנאות התומכות באורח חיים מודע ולמידת העצמי.

המרכז ממוקם באזור שקט ופסטורלי בגדרה והוקם על ידי אנשים שבחרו לצעוד בדרך של פיתוח מודעות עצמית, למידה וגדילה בקצב אישי.

המרכז מביא ערכים של נתינה ללא תמורה, תמיכה ועזרה הדדית, לקיחת אחריות ובגרות וראיית המציאות מנקודת מבט מפוכחת. ערכים אלו באים לידי ביטוי בפעילויות המרכז אשר חלקן הגדול מתקיים ללא תשלום. בהן ניתן למצוא מדיטציות יומיות, מפגשים אישיים, ערבי שרינג שבועיים ועוד. כמו כן, נערכות במרכז סדנאות יום חווייתיות וסדנאות להעמקת התהליך האישי.

לצד מגוון הפעילויות ניתן להגיע לתכנית בהתאמה אישית המשלבת מגורים במרכז.

בנוסף המרחב פתוח לארוח של סדנאות חיצוניות ומספק לינה בחדרים מרווחים ונעימים, מזון צמחוני שמבושל במקום בהקפדה יתרה על הנקיון והטריות ושקט ושלווה מפתיעים בלב גדרה.

ההולכים בדרך

מגוון של אנשים שבוחרים לנהל חיים ממקום של מודעות ולמידה עצמית. עצמאים, שכירים, לומדים במסגרות השכלה שונות, בעלי משפחות ורווקים. בשלב מסוים של החיים, כל אחד ואחת בחרו להשקיע בעצמם, לטפל וללמוד, לעזור ולהיעזר. ההליכה בדרך מאפשרת לנתב את האנרגיה ממרוץ השגרה פנימה, לעצור מדי פעם ולהתבונן.

זהו מסע אישי הנערך בסביבה תומכת ומכילה. במהלך הפעילויות אנחנו משמשים מראות חיות זה לזה, נעזרים אחד בשני ובכלי מודעות רבים, לומדים ומתרגלים ביטויים של נתינה וחמלה, כיצד ניתן להרבות טוב בסביבתנו, קבלת האחר ורגישות לזולת. ההליכה בדרך הינה הזדמנות להכרה הדרגתית בחסימות ובדפוסי התנהגות שלא בהכרח משרתים אותנו יותר, במקביל לפיתוח דרגות חופש חדשות.

צוות המנחים:

במרכז “כאן וכשיו” מתקיימים אירועים על בסיס קבוע. סדנאות, מדיטציות, ערבי שרינג ופעילויות נוספות. האירועים הקרובים מוצגים כאן