שיחות אחד על אחד המתקיימות במרחב מכיל ודיסקרטי.

מהם המפגשים האישיים?

במצבים שונים של החיים והתמודדות עם קשיים או/ו צורך לשתף, עשוי לעלות הרצון להגיע לשיחה אישית, על מנת ללמוד על העצמי ממקום מכיל. מפגשי אחד על אחד עם אדם היכול להציב מראה המשקפת מציאות כאן ועכשיו, תוך סיפוק המרחב האינטימי המדויק. כזה שמאפשר לשים דברים על השולחן, לאוורר שאלות וספקות ולהתייעץ במגוון נושאים. המפגשים האישיים של מרכז כאן ועכשיו מציעים שיחות עם אנשים המטים אוזן קשבת ויוצרים דיאלוג ישיר בגובה העיניים. לעתים אפילו עצם ההתייחסות הגלויה למצוקה, במקום להמשיך להתעלם ממנה או להשקיע משאבים בהסתרתה, טומן בחובו את האפשרות להגיע לתובנות רעננות וכיוונים יצירתיים. המפגשים האישיים הם הזמנה לטיפול ולימוד עצמי.

מהו הערך המוסף של המפגש האישי?

המפגשים האישיים אינם מבוססים על אידיאולוגיה או גישה טיפולית כלשהי, אלא משתדלים לשקף את הקיים, דרך למידה של אירועי העבר או/ו תכנון מפוכח של העתיד. במפגש האישי ישנה הזדמנות להעמיק בלמידה העצמית ולראות את המציאות כפי שהיא, תוך התמקדות בכאן ועכשיו. מיהו האדם כיום, אילו כלים עומדים לרשותו במצבו הנוכחי. ראיית המציאות כפי שהיא, ללא התייחסות דרמטית, עשויה להביא לבהירות מחשבתית.

אדם שחווה מצוקה או קושי לא תמיד מרגיש שהוא יכול להיעזר. לעתים ההתניות החברתיות, החסימות הרגשיות, מנגנוני ההגנה – כל אלו עלולים לעמוד בדרכו לקבלת סיוע והכוונה הנחוצים לו. הפחד השכיח מלהיות חשוף ולקחת סיכון, שהוא עלול להיפגע שוב, עשוי להוות חומת ביצורים איתנה.

על כן יש צורך במקום שמאפשר להיות חשופים ופגיעים ועדיין עטופים ומוגנים. במפגשים האישיים קיימת האפשרות, מתוך בחירה חופשית של האדם, לחלוק על פי המינון המתאים לו. פיתוח האמון הוא צעד משמעותי כאשר מחליטים לבטוח באדם אחר, ומכאן הצורך שהדבר יעשה במרחב בטוח. במרכז כאן ועכשיו מקפידים על כך שהמפגשים האישיים שיתקיימו במרחב עוטף ומגן, דיסקרטי ומכיל.

במפגש אישי ניתן לעבור תהליך פריימל אישי, המאפשר ללמוד על דפוסי התנהגות והתניות שרכשנו בילדות, לתרגל יציאה מאזורי הנוחות וליהנות מדרגות חופש חדשות.

מפגשים אישיים מתקיימים במרכז "כאן ועכשיו" ואינם כרוכים בתשלום.

קביעת מועד למפגש אישי או/ו לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עם סארלה בטל: 054-2341669