Primal Feelings​ - פריימל 1

סדנה חווייתית ועוצמתית העוסקת בילד הפנימי 

תהליך אישי בקבוצה קטנה ואינטימית

אבן יסוד בתהליך המודעות והלמידה העצמית

14 - 18 במרץ 2023

 חמישה ימים של מסע מעמיק של גילוי עצמי במרכז נעים ומאובזר, בליווי צוות תומך, הדואג לכל התנאים, על מנת לאפשר למשתתפים לצלול פנימה ולהתמקד בתהליך.
מחיר הרשמה מוקדמת 3,500 ש"ח עד לתאריך 5.3.23 
לאחר תאריך זה, המחיר יעלה ל-3,800 ש"ח

בסדנת הפריימל לומדים המשתתפים להכיר את דפוסי ההתנהגות שלהם, כיצד הם התהוו בתקופת הילדות המוקדמת (גילאי 0 – 6) ואת השפעתם על חייהם הבוגרים.

מה תקבלו מההשתתפות בסדנה

היכרות טובה יותר עם עצמנו, עם מה שמניע ומה שמעכב אותנו
נינוחות במערכות היחסים שלנו עם עצמנו ועם הסביבה
דרגות חופש נוספות בבחירות שלנו בחיים
עבודת מודעות דרך הגוף והרגש ולא רק דרך המיינד
ללמוד לראות ולהגיד "כן" לטוב שקיים מסביב

קצת על תהליך הפריימל

בשנות ה-60' פיתח ד"ר ארתור יאנוב את תרפיית הפריימל – "הצעקה הראשונית". בבסיס השיטה עומדת ההשערה כי הזיכרונות הראשוניים הנחקקים בתת המודע של הילד הם בעלי השפעה מהותית על התנהלותו בחיים גם בבגרותו.
תינוקות וילדים נולדים עם היכולת ובעיקר עם הצורך להביע מנעד רגשות רחב ככל האפשר, הכולל כעס, צער, שמחה, צחוק, עצבות, כאב ועוד. ככל שהם גדלים מתקבל המסר מההורים ומהחברה, לעתים בצורה נוזפת ו/או מניפולטיבית, כי יש להימנע מהבעה רגשית. הילדים, אשר תלויים לחלוטין בהוריהם, מפנימים את המסר ומתכחשים לרגשותיהם על מנת לרצות את המבוגרים בעלי השליטה האבסולוטית בתקופה זו.
על פי הפסיכולוגיה המערבית, בתקופה זו מתעצבת האישיות הבוגרת של האדם. השפעתם של ההורים והסביבה הקרובה ניכרת בתכונות האופי, דפוסי ההתנהגויות והתגובות שילוו אותנו גם בתור מבוגרים.
מסתבר שאותו סט אוטומטי של תגובות בו אנו משתמשים בחיי היומיום, מקורו במנגנוני הגנה שפיתחנו בתור ילדים על מנת לשרוד, פיזית ונפשית.
במהלך סדנת בדרך אל החופש – פריימל 1, ניתן לפתח את היכולת לזהות מנגנוני הגנה שנוצרו בילדות וכן לחוות את הילד הפנימי ולייצר הפרדה מודעת בינו לבין הבוגר.
המשתתף לומד לזהות את ההתניות החברתיות, מנגנוני ההגנה, הדפוסים והתנהגות הילד הפנימי שלו, שהוטמעו בתת מודע ומנהלות אותו בחייו הבוגרים. תשומת הלב להפרדה בין הילד לבוגר, היא המפתח שמאפשר לבוגר לנהל חיים עם יותר דרגות חופש מתוך בחירה מודעת ובלתי תלויה בעבר.
הסדנה במרכז "כאן ועכשיו" נערכת במרחב בטוח ומוגן בו ניתן להביע את אותם רגשות ראשונים שביטויים הודחק בילדות.
cropped-fabfav.png

על מרכז כאן ועכשיו

"כאן ועכשיו" הוקמה בלב ליבה של גדרה על פי חזונו של איציק זאוברמן. הפעילות מתבצעת בבית רחב ידיים, מודרני, יפיפה ומתוחזק היטב, שכל כולו נועד לאפשר לבאים בשעריו חוויה עוטפת ומכילה המאפשרת לכל משתתף לעבור תהליכי עומק אישיים.
בבית מתקיימות סדנאות, מדיטציות, תוכניות אישיות, תוכניות עבודה במקום (working meditation), מגורים, סשנים אישיים וערבי שרינג, המתקיימים למעלה מ- 20 שנים.
איציק זאוברמן השתתף בסדנאות רבות בארץ ובעולם, ואת הבית בנה מתוך אהבה לעולם המדיטציה ולעבודת המודעות העצמית ומתוך תשומת לב מיוחדת לצרכי כל סדנא וסדנא: אולמות מרווחים ומבודדים, חדרי מגורים מפנקים, חללים משותפים עם גינות מטופחות, מטבח מאובזר ועוד…
סדנת הדגל של "כאן ועכשיו" הינה סדנת הפריימל העוסקת בילד הפנימי. אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע לעבור את סדנת הפריימל דווקא בבית בגדרה? ראשית כי המנחה וצוות ההלפרים מנוסים מאוד בעבודת הפריימל.
כמו כן הייחודיות של הבית בגדרה מתאפיינת בכך שהוא מעניק למשתתף חוויה כוללת החל ממילוי שאלון מקיף לפני ההשתתפות בסדנא, סשנים אישיים עם המנחה, תחזוקה שוטפת בהתאם לצרכי המשתתף גם בסיום הסדנא – כל זאת ללא תשלום נוסף ומתוך רצון כן להעניק לו תחושה שיש לו בית, המספק לו ביטחון והכלה. באופן זה ניתנת לו אפשרות לתחזק את מה שלמד בסדנאות ולהטמיע את התובנות שרכש בחיי היומיום.
הבית בגדרה אינו רק בית פיזי יוצא דופן, הוא גם קהילה תומכת ומנוסה, הכוללת אנשי צוות, שמבקשים יחד עם באי הבית, להתנהל מתוך מקום של כבוד ורגישות, נתינה למען הכלל, רצון להרבות טוב בעולם וקבלת האחר.

למה כדאי לעבור את הסדנא במרכז ב"כאן ועכשיו"?

סדנת הפריימל העוסקת בילד הפנימי הינה סדנת הדגל של "כאן ועכשיו".
מדוע לעבור את סדנת הפריימל דווקא בבית בגדרה? 
המנחה וצוות ההלפרים מנוסים מאוד בעבודת הפריימל. כאשר בוחרים לעבור תהליך רגשי עמוק קיימת חשיבות רבה למימד התמיכה וההכלה.
במרכז "כאן ועכשיו" אנו מציעים מעטפת כוללת ומרחב בטוח המותאם לצרכי המשתתפים. אנו מאמינים בחשיבות של הכנה וליווי אישי לפני הסדנה, במהלכה, וכן בתמיכה לאחר סיום הסדנה. ניתן לקבוע מפגשים אישיים כהכנה לפני הסדנה ומפגשי תמיכה לאחר סיום הסדנה ללא עלות.
כמו כן עומדת לטובת המשתתפים האפשרות לקחת חלק בערבי שיתוף (שרינג) המתקיימים בבית מידי שבוע כתמיכה בתהליך האישי.

על מנחה הסדנא

איציק זאוברמן-מהננד
בהשכלתו הפורמלית רואה חשבון ואיש עסקים. מזה כ-30 שנים הולך בדרך המודעות העצמית, התרפיה והמדיטציה. הקדיש זמן רב ללימוד עקרונות הבודהיזם ואף סיים קורס להכשרת מטפלים של אושו.
במהלך השנים נעזרו בו מאות אנשים במסגרת מפגשים אישיים, השתתף בעשרות סדנאות בארץ ובעולם, הנחה סדנאות פריימל, ויפאסנה, טנטרה, מדיטציה, ערבי שרינג ועוד. בחייו האישיים מנסה איציק להביא את תובנות המודעות העצמית לחיי היום יום. לשלב בין הרוח והחומר, ליצור איזון חדש.
כיום, איציק עוסק בפיתוח מודעות וחי את הדרך. אנשים רבים מוצאים אצלו אוזן קשבת, מוצאים אצלו יכולת יוצאת דופן לשקף את המציאות ולהיות מראה נקייה. הוא הפך למורה לחיים, לוח לימוד לכל מי שרוצה ללמוד על עצמו. דרכו של איציק מתאפיינת בנתינה, בנדיבות וברוחב לב. עבודתו נעשית ללא תמורה כספית.

משתתפי הסדנה מספרים

לינה ושהיה במרכז

הלינה הינה בחדרים שקטים, מאובזרים וממוזגים. קבלת החדרים בין 9:00 – 10:00 ביום הראשון לסדנה.
הפעילות מתקיימת לאורך כל היום בחללים שונים.
במהלך הסדנא תקבלו 3 ארוחות צמחוניות עשירות, את זמני הארוחות תקבלו מההלפרים בסדנה.
במשך היום יהיו נגישים לטובת משתתפי הסדנה פירות וכיבוד קל, כמו גם שתיה חמה.

תנאים לקבלה לסדנה

– שיחה עם מנחה הקבוצה לבחינת התאמה

– השתתפות בתהליך הכנה מדויק וייחודי למרכז "כאן ועכשיו", בכדי להגיע לתוצאות מקסימליות בפריימל 1

– תשלום מקדמה בסך 500 ש"ח

 

מחיר הסדנא, פרטים והרשמה

ההשקעה בעתיד הרגשי שלך עולה 3500 ש"ח

(מחיר של חופשה בסופ"ש)

מחיר הסדנא כולל בתוכו סדנה של 5 ימים, לינה בחדרים מאובזרים, 3 ארוחות צמחוניות עשירות, כיבוד ונשנושים לאורך כל היום, צוות מקצועי ומנחה מנוסה
מחיר הרשמה מוקדמת 3,500 ש"ח עד לתאריך 5.3.23 
לאחר תאריך זה, המחיר יעלה ל-3,800 ש"ח
הזינו פרטים אישיים ונציג ממרכז כאן ועכשיו יצור איתכם קשר בהקדם
כתובת המרכז
רחוב פינס 44, גדרה
עקבו אחרינו ברשתות
ניתן ליצור איתנו קשר גם

[email protected]
טלפון/ווטצאפ: 054-3530195