בדרך אל החופש - סדנת פריימל 2

עבודה על תבניות דפוסי ההתנהגות הראשוניים לשחרור החוויה והקשיים בבגרות

הסדנת מיועדת לבוגרי סדנת "פריימל 1 – רגשות ראשוניים" ובוגרי תהליך פריימל אישי.
זוגיות, גבריות, נשיות, דימוי גוף ומיניות

 תשעה ימים במרכז חדיש ומאובזר היטב, לינה בחדרים מרווחים וממוזגים, שלוש ארוחות צמחוניות ביום,  פינת קפה במהלך היום וצוות תומך

הסדנא עוסקת בנושאים הבאים:  תפיסת הגבריות/נשיות, זוגיות ומערכות יחסים, תפיסת המיניות על רקע ציפיות החברה, המשפחה והציפיה האישית

הנושאים בסדנה

ללמוד מהם הגורמים המעכבים בבחירת בני הזוג ולבחור אחרת
לקבל ולאהוב את הגוף בכל גיל ובכל מצב

לבחור בחופש ולהתנהל מתוך בחירה חופשית בכל תחומי החיים
ללמוד לעבור דרך רגשות שונים וליצור חיים בריאים בגוף ובנפש
ללמוד להגיד "כן" לטוב שקיים מסביב, ולהיות מסוגלים לראות אותו

קצת על פריימל

בתקופת הנעורים הילד הבוגר נמצא בשלב היישום של כל מה שהפנים בילדותו המוקדמת (גילאי 0 – 6).
עם גדילתו הפיזית והנפשית הוא מנער מעליו את התלות האבסולוטית בהוריו מה שמוביל לעיתים להתנגשות בין הרצון להישאר נאמן לתא המשפחתי לבין הרצון להתאים את עצמו למערכת החברתית סביבו. מערכות ההגנה וההתניות הראשוניות אינן מתמוססות כי אם חופפות להתניות החברתיות החדשות, מה שיוצר אשליה של "שינוי" ו"מרד".
הסדנה מתמקדת בנושאים הדומיננטיים בתקופה זו, המושפעים מהשינויים הנפשיים, הגופניים והמיניים המנהלים גם את חיינו הבוגרים. במרכז הסדנה העיסוק בדימוי גוף, תפיסת גבריות/נשיות, זוגיות ומערכות יחסים, תפיסת המיניות על רקע ציפיות המשפחה החברה והציפיה האישית.
cropped-fabfav.png

על מרכז כאן ועכשיו

"כאן ועכשיו" הוקמה בלב ליבה של גדרה על פי חזונו של איציק זאוברמן. הפעילות מתבצעת בבית רחב ידיים, מודרני, יפיפה ומתוחזק היטב, שכל כולו נועד לאפשר לבאים בשעריו חוויה עוטפת ומכילה המאפשרת לכל משתתף לעבור תהליכי עומק אישיים.
בבית מתקיימות סדנאות, מדיטציות, תוכניות אישיות, תוכניות עבודה במקום (working meditation), מגורים, סשנים אישיים וערבי שרינג, המתקיימים למעלה מ- 20 שנים.
איציק זאוברמן השתתף בסדנאות רבות בארץ ובעולם, ואת הבית בנה מתוך אהבה לעולם המדיטציה ולעבודת המודעות העצמית ומתוך תשומת לב מיוחדת לצרכי כל סדנא וסדנא: אולמות מרווחים ומבודדים, חדרי מגורים מפנקים, חללים משותפים עם גינות מטופחות, מטבח מאובזר ועוד…
סדנת הדגל של "כאן ועכשיו" הינה סדנת הפריימל העוסקת בילד הפנימי. אתם בטח שואלים את עצמכם מדוע לעבור את סדנת הפריימל דווקא בבית בגדרה? ראשית כי המנחה וצוות ההלפרים מנוסים מאוד בעבודת הפריימל.
כמו כן הייחודיות של הבית בגדרה מתאפיינת בכך שהוא מעניק למשתתף חוויה כוללת החל ממילוי שאלון מקיף לפני השתתפות בסדנא, סשנים אישיים עם המנחה, תחזוקה שוטפת בהתאם לצרכי המשתתף גם בסיום הסדנא – כל זאת ללא תשלום נוסף ומתוך רצון כן להעניק לו תחושה שיש לו בית, המספק לו ביטחון והכלה. באופן זה ניתנת לו אפשרות לתחזק את מה שלמד בסדנאות ולהטמיע את התובנות שרכש בחיי היומיום.
הבית בגדרה אינו רק בית פיזי יוצא דופן, הוא גם קהילה תומכת ומנוסה, הכוללת אנשי צוות, שמבקשים יחד עם באי הבית, להתנהל מתוך מקום של כבוד ורגישות, נתינה למען הכלל, רצון להרבות טוב בעולם וקבלת האחר.

על מנחה הסדנא

איציק זאוברמן- מהננד
בהשכלתו הפורמלית רואה חשבון ואיש עסקים. מזה כ- 30 שנה הולך בדרך המודעות העצמית, התרפיה והמדיטציה. הקדיש זמן רב ללימוד עקרונות הבודהיזם ואף סיים קורס להכשרת מטפלים של אושו.
במהלך השנים נעזרו בו מאות אנשים במסגרת מפגשים אישיים, השתתף בעשרות סדנאות בארץ ובעולם, הנחה קבוצות פריימל, ויפאסנה, טנטרה, מדיטציה, ערבי שרינג ועוד. בחייו האישיים מנסה איציק להביא את תובנות המודעות העצמית לחיי היום יום. לשלב בין הרוח והחומר, ליצור איזון חדש.
כיום, איציק עוסק בפיתוח מודעות וחי את הדרך. אנשים רבים מוצאים אצלו אוזן קשבת, יכולת יוצאת דופן לשקף את המציאות ולהיות מראה נקייה. הוא הפך למורה לחיים, לוח לימוד לכל מי שרוצה ללמוד על עצמו. דרכו של איציק מתאפיינת בנתינה, בנדיבות וברוחב לב. עבודתו נעשית ללא תמורה כספית.

משתתפי הסדנה מספרים

לינה ושהיה במרכז

הלינה הינה בחדרים שקטים וממוזגים. קבלת החדרים בין 9:00 – 10:00 ביום הראשון לסדנה, בבוקר.
הסדנאות מתקיימות לאורך כל היום בחללים שונים.
במהלך הסדנא תקבלו 3 ארוחות צמחוניות עשירות. את זמני הארוחות תקבלו מההלפרים בסדנה.
במשך היום יהיו נגישים לטובת משתתפי הסדנה, פירות וכיבוד קל, כמו גם שתיה חמה.
הזינו פרטים אישיים ונציג ממרכז כאן ועכשיו יצור איתכם קשר בהקדם

תנאים לקבלה לסדנה

 – קבלה לסדנה מותנת בהשתתפות מקדימה "פריימל 1 – רגשות ראשוניים"

– שיחה עם מנחה הקבוצה לבחינת התאמה

– השתתפות בתהליך הכנה מדויק וייחודי למרכז "כאן ועכשיו", בכדי להגיע לתוצאות מקסימליות בפריימל 2

– תשלום מקדמה 500 ש"ח

 

כתובת המרכז
רחוב פינס 44, גדרה
עקבו אחרינו ברשתות
ניתן ליצור איתנו קשר גם

[email protected]
טלפון/ווטצאפ: 054-3530195