להקשיב ולתת ביטוי לקול הפנימי

אנחנו חיים בעולם שדורש מאיתנו להיות מאופקים ועצורים, לשמור את הרגשות שלנו לעצמנו, להיות בשליטה כל הזמן. אנחנו לא יכולים להפגין כעס על הבוס בעבודה, אנחנו לא יכולים לבכות בפני אנשים כשאנחנו מרגישים פגועים או עצובים, ואפילו לקפוץ משמחה או לצחוק צחוק גדול ואמיתי אנו לא מרשים לעצמנו, מחשש שנראה מוזרים, חריגים או אחרים.

כשאנו סוף סוף רוצים להתבטא בחופשיות, לא תמיד יש לנו את המרחב הנכון שמאפשר את זה, ויותר מזה, כבר הספקנו לשכוח איך לאפשר את זה לעצמנו, איך לתת ביטוי לתחושות שלנו, לקול הפנימי שרוצה להישמע ושוב אנחנו מוצאים את עצמנו מדחיקים ושומרים בפנים.

כל הרגשות האלו שרוצים לבוא לידי ביטוי לא נעלמים. הם נשארים תקועים בתוכנו, בגוף שלנו ומחפשים מוצא בדרכים שונות: כאבים בגוף, עייפות כבדה, מחשבות טורדניות, חריקת שיניים בלילה או בכי שפתאום בורח לנו לדקה או שתיים, לפני שאנחנו שוב מכבים אותו.

הסימפטומים הפיזיים האלה הם הרגשות שרוצים לצאת ומסמנים לנו דרך הגוף שיש כאן קול פנימי שצריך להקשיב לו ולתת לו ביטוי.

מפגשי נשימה, ריברסינג, מסייעים לנו להתחבר לדחף הרגשי הזה ומאפשרים לו להשתחרר ולצאת לחופשי.

אז מה זה ריברסינג?

הריברסינג היא טכניקה של נשימה מעגלית שמאפשרת לנו לנשום בצורה עמוקה ומשוחררת, באמצעות כל הגוף, ועם חופש של תנועה ספונטנית וביטוי מלא של כל רגש שעולה. אנו לומדים לאפשר לנשימה להגיע למקומות בגוף שבדרך כלל חסומים אצלנו ושבתוכם נאגרים רגשות מודחקים. הנשימה מציפה אל פני השטח את הרגש שנדחק והוגבל, שמחפש לקבל ביטוי, מעצימה אותו, והופכת אותו למוחשי וכך קל לנו להרגיש ולבטא אותו. כשאנחנו מציפים את הרגשות שלנו וסוף סוף נוגעים בהם, מקשיבים להם ונותנים להם ביטוי אנחנו יכולים לשחרר רגשות מהעבר שהדחקנו ועדיין חיים בנו, ובלי ששמנו לב משפיעים על ההתנהגות שלנו.

אנחנו, דיאן וצוות "כאן ועכשיו", נהיה כאן בכדי לתמוך בכם בכל דבר שעולה ובכדי לסייע לכם בעיבוד החוויות שיעלו, באוירה עוטפת שתאפשר לכם להיות משוחררים בתהליך שלכם.

כמה מילים על המנחה

דיאן מלווה אנשים בתהליכי נשימה ומנחה סדנאות ריברסינג כבר שנים רבות בעיקר במסעותיו בחו"ל. מטרת עבודתו היא למידת דרכי ריפוי בכלים של עבודה רגשית ומדיטציה.

יצירת קשר ופרטים נוספים

להרשמה: https://forms.gle/sopWd9MvZKorg3NG8/
לפרטים על סדנאות אחרות: https://hereandnow.org.il/category/sadna/


לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם סיני בטל: 050-6671207

זמנים

10:30-11:00 – הגעה והתכנסות (נא לדייק)
11:00-14:00 – הסבר ותרגול נשימות
14:00-14:45 – הפסקה (תוגש ארוחת צהריים צמחונית)
14:45-16:00 – שיתוף והכוונה לסשן השני
16:00-17:30 – נשימה מעגלית
17:30-18:00 – מעגל סיום

עלות הסדנה 250 שקלים, והיא כוללת ארוחת צהריים צמחונית עשירה.